Komplexní detoxikace

Detoxikaci k očistě těla a celkovému omlazení organismu doporučovali svým pacientům již starověcí lékaři. V dnešní době, která oproti minulosti klade na lidský organismus vysoké nároky po stránce fyzické i psychické, je detoxikace efektivním prostředkem, jak naše tělo zbavit škodlivých látek a toxinů, navrátit fyzickou a psychickou kondici, nastartovat unavený metabolismus, podpořit samoléčebné schopnosti těla a motivovat ke změně stravovacích návyků.

Pokud Vás trápí chronická únava, opakující se alergie, ekzémy, otoky, bolesti hlavy či zažívací potíže, je ten správný čas vyzkoušet na míru sestavený komplexní detoxikační program, který vyčistí celé tělo, všechny tkáně a orgány (játra, ledviny, lymfatický systém, tlusté střevo, kůži a plíce), které zpracovávají a eliminují toxiny. Při sestavování detoxikační kúry bereme v potaz Váš aktuální zdravotní stav, užívané léky, potravinové doplňky, individuální predispozice a životní styl, abychom zajistili její maximální účinnost.

Detoxikační proces je nejen obdobím čištění těla, ale také obdobím vhodným pro relaxaci, odpočinek při poslechu oblíbené hudby, četbě zajímavé knihy či protahovací cvičení typu pilates.

Primárním cílem detoxikace není redukce hmotnosti, i když může být vítaným vedlejším efektem očistné kúry. Během detoxikace nebudete držet půst ani hladovět, ale budete si užívat rozmanitých druhů čerstvého ovoce, zeleniny, fresh džusů, koktejlů a lahodných výživných pokrmů.

Poznejte své tělo, objevte nové potraviny a byliny, jejich chutě a vůně, rozmazlujte chvíli svoje tělo i duši.