Výživové poradenství a Darkfield nutriční diagnostika

Jaké potraviny vybírat a kterých se raději vyvarovat?

Jak pokrmy šetrně a chutně upravovat, aby neztrácely nutriční hodnotu?

V dnešní době nám obchody s potravinami nabízí pestrou paletu produktů různé kvality, různých značek a cen, ať už se jedná o ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, maso, obiloviny či luštěniny. Nutriční poradenství a koučink Vám pomůže zorientovat se, najít směr vhodný pro Vás tak, abyste se nejen dobře cítili, ale také dobře vypadali, nový způsob stravování si oblíbili a třeba v sobě objevili kuchařské nadání.

Během vstupní konzultace podrobně rozebereme Váš jídelníček, absolvujete měření na bioimpedanční váze a vysvětlíme si základní zásady přirozené výživy založené na nutričně denzních potravinách skutečně vyživujících tělo, nikoliv na prázdných kaloriích.

Při kontrolní konzultaci se zaměříme na zhodnocení posunu v terapii, absolvujete kontrolní měření na bioimpedanční váze, zanalyzujeme Váš nový jídelníček, abychom předešli případným chybám a budeme procvičovat nejenom umění správného kombinování potravin, ale také ladění se na vlastní intuici.
Poněvadž přechod k novému způsobu stravování může být z počátku obtížnější, nedílnou součástí každé konzultace je psychická podpora a motivace při přechodu k přirozené stravě.

Vstupní konzultace – 90 minut/1500 Kč

Kontrolní konzultace – 60 minut/1000 Kč

Personalizovaný jídelníček na 7 dní založený na přirozených potravinách – 2000 Kč

Asistovaný nákup potravin – 60 minut/1000 Kč